بودجه‌ برگزاری جشنواره مقاومت به تولید فیلم‌ اختصاص یافت

imgخبرگزاری موج/ برای موفقیت هنر-صنعت سینما، قطعا هم تولید فیلم خوب اثرگذار است و هم برپایی جشنواره منسجم، تخصصی و جریان‌ساز. اما بودجه‌های میلیاردی برخی جشنواره‌های داخلی، جه خروجی خاصی داشته است؟ آیا پز ارزش‌مداری با جذب بودجه‌های میلیاردی و خروجی کیفی مبهم، همخوان است؟ سال گذشته «محمد خزاعی» برای مقابله با این جریان رسما اعلام کرد که بودجه‌ برگزاری جشنواره مقاومت به تولید فیلم‌ اختصاص یافته است.

۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۰:۲۷
پیوند سینما با اندیشه‌های عقیدتی و علمی از مسیر حوزه و دانشگاه

imgخبرگزاری مهر/ یک نویسنده معتقد است با گذر از اندیشه های حوزوی و دانشگاهی با بین دغدغه های جامعه می تواند از نظر بیام مسائل اعتقادی پایه های محتوایی مستحکمی را پشتوانه انتقال مفاهیم قرار دهد.

۱۳۹۵/۴/۲۲ - ۱۱:۲۵
جشنواره «مقاومت» روزنه ای برای عبور از هزارتوی تهاجمات فرهنگی/ استقبال فیلمسازان از ساخت فیلم های دفاع مقدسی؛ تلنگری به مسئولان فرهنگی

imgسینماپرس: مهرداد معظمی/ استقبال گسترده از جشنواره فیلم «مقاومت» و اشتیاق فیلمسازان جوان کشور برای ساخت فیلم هایی با موضوع مقاومت، تلنگری است به مسئولانی که انگار سالهاست خودشان را به خواب زده اند. این مهم در راستای توجه بیشتر مدیران به سینمای استراتژیک و تولید فیلم هایی با موضوع «مقاومت» می تواند جامعه فرهنگی را از این «ولنگاری» تا حد ناچیزی خارج کند.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۱۳:۸
سهم «مدافعان‌حرم» از تولیدات سینمایی چقدر است؟

imgچرا شهدایی که امروز در چارسوق جهان اسلام می‌درخشند جایی در محصولات فرهنگی و سینمایی ما ندارند و فقط از دریچه ژورنالیسم و گزارش‌های شتابزده تصویری به آن‌ها پرداخته می‌شود؟

۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۱۰:۳۹
1234