سایز صفحه
مدیریت خانواده و امور مشاوره
مدیریت خانواده و امور مشاوره اختصاصی

امروز، مشاوره یک نیاز ضروری است و مراکز مشاوره حوزه علمیه، وظیفه ای سنگین در پاسخ به این نیاز و پیشگیری و حل مشکلات طلاب و خانواده های آنها دارد. مشاوره در موضوعات تحصیلی، کودک، روانشناختی، استعدادیابی، مهارت های زندگی و ...، مرهون یاری رسانی جهت ساخت و ارتقای مراکز مشاوره و نیز ارائه خدمات رایگان مشاوره به افراد بی بضاعت است که این امر با همت شما بزرگوار نیکوکار امکان پذیر خواهد بود.

تامین زیرساخت های فناورانه حوزه های علمیه
تامین زیرساخت های فناورانه حوزه های علمیه اختصاصی

فناوری زیرساخت و ارتباطات به عنوان یکی از مهم‌ترین محورهای توسعه، تنها به رشد و توسعه کشورها محدود نشده و توسعه انسانی را نیز شامل می‌شود. این حوزه شامل عرصه‌های بسیاری نظیر توسعه شبکه‌های مخابراتی، سیستم‌های رادیویی و صوتی و تصویری سیار، سیستم‌های ماهواره‌ای، اینترنت و شبکه داده‌ها و ... می‌شود. فارغ از اهمیت هر یک از این عرصه‌ها، باتوجه به اینکه فناوری در حوزه های علمیه نیاز اساسی به تامین خرید لوازمات کامپیوتری و طراحی و پیشیبانی سامانه های خود را دارد لذا جهت پرداخت مساعدت خود می توانید از درگاه های کمک های نقدی خود را واریز نمایید همچنین می توانید جهت کمک های غیر نقدی با شماره تلفن 025322135150 تماس حاصل نمایید.

تجهیز کتابخانه مدارس و مراکز
تجهیز کتابخانه مدارس و مراکز اختصاصی

امروز كتابخوانى و علم ‏آموزى، نه تنها يك وظيفه ‏ى ملى، كه يك واجب دينى است. (رهبر معظم انقلاب) با توجه به تاکید رهبر انقلاب در مورد کتاب و کتابخوانی و جهت رشد علمی طلاب دینی و پاسخگویی به نیاز جامع میتوانید کمک های مومنانه خود را جهت ساخت کتابخانه و یا لوازمات کتابخانه اهداء نمایید جهت کمک های غیر نقدی با شماره تلفن 025322135150 تماس حاصل نمایید.

کمک به هزینه برگزاری ایام شهادت و ولادت ائمه
کمک به هزینه برگزاری ایام شهادت و ولادت ائمه اختصاصی

امام صادق(ع) در روایتی شیعیان را کسانی می دانند که در مصیبت و حُزن اهل بیت، محزون و در شادی و سرور آنها مسرورند. با توجه به کلام امامان معصوم که شیعان ما باید در مصیبت های ما محزون و در شادی های ما شاد و سرور باشند لذا جهت باشکوه برگزار شدن این ایام نیاز به کمک های شما عزیزان هستیم جهت واریز کمک های نقدی خود از طریق لینک پرداخت اقدام نمایید.

فعالیت ها و مسابقات قرآنی
فعالیت ها و مسابقات قرآنی اختصاصی

پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند: خَيْرُكُمْ مَنْ تَعَلَّمَ الْقُرآنَ وَ عَلَّمَهُ؛ بهترين شما كسى است كه قرآن بياموزد و آموزش دهد. نهج الفصاحه، ح 1524. با توجه به اهمیت یادگیری و آموزش قران کریم و آشنایی مردم با آیات و روایات و همچنین برگزاری مسابقات قرآنی جهت تشویق و ترغیب مردم نیاز به کمک های شما عزیزان جهت فعالیت های قرآنی می باشیم جهت واریز وجه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید

اعزام مبلغ
اعزام مبلغ اختصاصی

حوزه های علمیه شیعه عهده دار رسالتی هستند که با اقتدا به سیره پیامبر اکرم (ص) و امامان معصوم (ع) خود را متعهد می دانند که زشتی ها و ناهنجاریهای فردی و اجتماعی را ترمیم و اصلاح کنند و زیبایی ها و هنجارها را به مردم معرفی کنند و در افق بالاتری بشریت را به جامعه ای سالم و برتر راهنمایی کنند. به جهت اهمیت مساله تبلیغ و نقش مؤثر آن در تعالی فرهنگ و اطلاعات اسلامی افراد جامعه و بهره وری هر چه بیشتر از طلاب علوم دینی در جهت نشر و گسترش معارف دینی مراکز متعددی امر اعزام طلاب و روحانیان جهت تبلیغ را به عهده دارند نظم و سازماندهی امور تبلیغی، اعزام های مناسبتی، ارائه خدمات فرهنگی تبلیغی به سراسر کشور و نقاط نیازمند به مبلغ و تبلیغات دینی،(سیستان بلوچستان-کرمان) فراهم آوردن تسهیلات لازم برای مبلغین، شناسایی و جذب و استفاده از مبلغان بر اساس نیازهای جامعه و اندوخته علمی و عملی آنها و جلوگیری از هرج و مرج، از جمله مسائلی است که وجود مراکز اعزام مبلغ را می طلبد. مراکزی که هم اکنون در راستای جذب، سازماندهی و اعزام طلاب و روحانیان فعالیت دارند از این قرارند: یکی از وظایف مراکز اعزام مبلغ تامین منابع مالی مورد نیاز برای انجام امور تبلیغی می باشد جهت کمک از طریق سایت بنیاد خیرین حوزه های علمیه کمک های خود را اهداء نمایید. همچنین می توانید جهت کمک های غیر نقدی با شماره تلفن 025322135150 تماس حاصل نمایید.

اردوهای جهادی
اردوهای جهادی اختصاصی

اردو های جهادی دو قسم هستند: 1-جهاد برای فعالیت های عمرانی مثل ساخت مسجد و .. 2-جهاد برای کارهای فرهنگی لذا اینگونه فعالیت های خیرخوانه نیاز به کمک های مردمی به صورت نقدی و غیر نقدی می باشد همچنین می توانید جهت کمک های غیر نقدی با شماره تلفن 025322135150 تماس حاصل نمایید.

درمان و سلامت طلاب
درمان و سلامت طلاب اختصاصی

درمان و سلامت طلاب: باتوجه به اینکه طلاب از نظر معیشت از طبقه ضعیف جامعه می باشند ،درمان و سلامت طلاب و خانواده آنها از اولویت های مراکز حوزوی می باشد و هیچ گونه کمک های دولتی دریافت نمی شود لذا جهت این امر مهم نیاز به کمک های خیرین محترم می باشیم

کمک هزینه امداد و معیشت طلاب
کمک هزینه امداد و معیشت طلاب اختصاصی

شامل پنج قسمت می باشد: 1-کمک هزینه معیشت طلاب 2-کمک هزینه ازدواج 3-کمک هزینه اجاره مسکن 4- کمک هزینه تحصیلی 5-کمک هزینه تامین لوازم ورزشی خیرین محترم می توانند کمک های نقدی خود را از طریق سایت اهدا نمایند. همچنین می توانید جهت کمک های غیر نقدی با شماره تلفن 025322135150 تماس حاصل نمایید.

امور پژوهشی و تولید علم
امور پژوهشی و تولید علم اختصاصی

تولید دانش و نظریه مقوله ای است که باید از نخبگان فرهنگی جامعه به ظهور رسد و دستوری و تابع مقررات و قانون نیست . در همه ی فرهنگ ها و تمدن ها دانش تولید شده است لذا باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری و مراجع تقلید که حوزه های علمیه باید تولید علم داشته باشند و امروزه نیاز جامع بشری به علم و کارهای پژوهشی بیشتر از هر زمانی احساس می شود و تولید علم و تولید کارهای پژوهشی نیاز به پشتیبانی مالی دارد لذا خیرین عزیز میتوانند جهت واریز کمک های نقدی از طریق سایت اقدام به کمک نمایند.