اخبار

دیدار جمعی از کودکان مبتلا به سرطان با حضرت آیت الله سیستانی+ فیلم

به گزارش معاونت رسانه بنیاد خیرین حوزه های علمیه، حضرت آیت الله العظمی سیستانی پیش از ظهر امروز پذیرای تعدادی از پزشکان و کادر اداری بنیاد  بین المللی درمان تومورها و سرطان شناسی وارث وابسته به آستان قدس حسینی در کربلای مقدس و همچنین شماری از بیماران و کودکان مبتلا به سرطان به همراه خانواده هایشان بودند.

آیت الله سیستانی در این دیدار به شرح مختصری از فعالیت های این بنیاد و خدمات آن به بیماران سرطانی که توسط دکتر حیدر حمزه العابدی ارائه شد، گوش دادند.

ایشان در ادامه از این بنیاد پزشکی پیشگام و تلاش های علامه شیخ عبدالمهدی الکربلایی  در زمینه ارائه مراقبت های پزشکی خوب به همه عراقی ها با هر طایفه و قومیتی قدردانی کردند.

حضرت آیت الله سیستانی همچنین از کادر پزشکی، پرستاری و همه کارکنان بنیاد مذکور به خاطر تلاش ها و خدمات بشردوستانه آنها قدردانی کردند و برای آنها دعای خیر و برکت و توفیق روزافزون و برای بیماران حاضر و سایر بیماران نیز شفای عاجل و تندرسی کامل را از خداوند متعال مسئلت نمودند.

مرجع عالیقدر شیعیان در ادامه این دیدار به سخنان «جنات عماد عبدالوهاب» دختربچه مبتلا به سرطان خون گوش دادند و وی در این سخنان از مرجعیت دینی در زمینه مراقبت از بیماران و همچنین طرح پزشکی آستان قدس حسینی در خصوص فراهم کردن زمینه درمان رایگان بیست روزه برای همه مراجعه کنندگان در مراکز وابسته به آن، قدردانی کرد.

ویدئوی زیر مربوط به ملاقات حجت الاسلام و المسملین عبدالمهدی کربلایی با همین دختربچه(جنات عماد عبدالوهاب) هست که به پیش از این دیدار مربوط می شود و وی در آن آرزو می کند که بتواند حضرت آیت الله العظمی سیستانی را از نزدیک ببیند و از او تشکر کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 2 =