اخبار

قزوین | خدمات طلاب و روحانیون جهادی در دوره کرونا ثبت و ضبط شود

به گزارش معاونت رسانه بنیاد خیرین حوزه های علمیه، حجت الاسلام حسین بیگدلی، در جمع کارکنان اداره کل حفظ و آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس استان قزوین ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیجیان در تمامی بحران ها از جمله سیل، زلزله و اکنون نیز کرونا حضوری فعال داشته اند و چه در موضوع کمک رسانی و چه درمان شاهد نقش آفرینی های بسیار جامعه بسیج پزشکی و همچنین نیروهای فعال بسیجی در کمک رسانی به مردم، توزیع و تولید ماسک و مواد ضوعفونی و همچنین توزیع کمک های معیشتی برای نیازمندان بوده ایم.

مسئول امور روحانیت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس قزوین خاطرنشان کرد: امروز بسیجیان در بحران کرونا از ابتدای همه گیری بیماری کووید ۱۹ در کنار مدافعان سلامت و در عرصه های مختلف از جمله پزشکی، پرستاری و کمک رسانی و خدمات رسانی حضوری فعال داشته اند و چه بسا بیشتر از سایرین نیز نقش آفرینی کرده اند و پای کار بوده اند.

وی ادامه داد: هیچ کشوری بسیجی ندارد و همین تفکر بسیجی که نشات گرفته از سلوک انقلابی است باعث تقدس و پیشرفت بسیجیان ما شده و بسیجیان با توکل بر خدا و توسل بر ائمه اطهار (ع) خدمت می کنند از این رو شاهد موفقیت های آنان بوده ایم.

مسئول امور روحانیت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس قزوین به حضور ماندگار روحانیت در بحران بیماری کرونا اشاره و بیان کرد: جهاد روحانیت در عرصه مبارزه با بیماری کرونا به ویژه تغسیل اموات کرونایی فراموش نشدنی است و صاحبان قلم آن را ثبت و ضبط کنند.

حجت الاسلام بیگدلی بیان کرد: بسیجیان در دوران در تمامی بحران ها ایفای نقش بسیار خوبی داشته اند و تحت عنوان گروه های جهادی نیز در مناطق محروم در عرصه های سازندگی و محرومیت زدایی در کنار دیگر نهادها همواره خدمات ارزشمندی ارایه کرده اند.

وی ادامه داد: فراخوان کارگاه نویسندگی بامحوریت انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، وجبهه مقاومت برای طلاب خواهر و برادرحوزه های علمیه برگزارشد ه که علاقه مندان می توانند آثار خود را به شماره ایتای ۰۹۱۹۱۸۷۳۷۲۵ و یا آیدی @Sobhan۲۵۳۷ جهت استعداد یابی و حضور در این دوره اعلام و ارسال نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =