اخبار, گزارشات

400 طلبه جوان عضو هلال احمر در کنار کادر درمان

بنیاد خیرین حوزه های علمیه

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، رقیه حاجی پورمعاون امور جوانان جمعیت هلال احمراستان خوزستان، با بیان بخشی فعالیت های جامعه بشر دوستان جمعیت هلال احمر استان خوزستان در قرارگاه عملیاتی مبارزه با شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان، اظهارکرد: فعالیت های مستمر و تلاشهای شبانه روزی طلاب داوطلب جمعیت هلال احمر خوزستان در بیمارستان های بستری کننده بیماران مبتلا به ویروس کرونا،یکی از محور های ارائه خدمات داوطلبانه جمعیت هلال احمر است .

وی ادامه داد:بیش از400 طلبه جوان در 3 شیفت کاری مشغول به ارائه خدمات بشر دوستانه به بیماران مبتلا به ویروس کرونا که در مراکز درمانی امام خمینی (ره)،امیرالمومنین، رازی و گلستان بستری هستند ودر خط مقدم جبهه مبارزه با این ویروس از هیچ کوششی فرو گذاری نمی کنند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان در ادامه با اشاره به روحیه بشر دوستانه طلاب داوطلب این جمعیت و شوق ارائه خدمت به مردم شریف خوزستان گفت: از 20 بهمن ماه که شرایط استان از حیث میزان شیوع ویروس در وضعیت قرمز قرار گرفت،حضور و فعالیت طلاب داوطلب به خدمت در بیمارستان ها از سرگرفته شد.

وی ادامه داد:در حال حاضر نیز خدمات این طلاب داوطلب که شامل کمک به کادر درمان،کمک به بیماران بستری،تقویت روحیه وامید بخشی به بیماران و کادر درمانی است ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =