preloader

کمک نقدی برای مراسم عروسی

تصور کنید به یک جشن عروسی دعوت می‌شوید. مکان برگزاری جشن، یکی از تالارهای گران‌قیمت شهر است. یک ماه تا زمان عروسی باقی مانده. بعد از گذشت یک هفته، از طرف خانواده‌ی عروس یا داماد، این پیامک را دریافت می‌کنید که “جشن ما از تالارِ… به تالارِ… تغییر مکان داد”. دومین تالار، کوچک‌تر و ساده‌تر از تالار اولی‌ست. شاید کمی تعجب کنید؛ از یکی از اقوامتان، علت را جویا می‌شوید و متوجه می‌شوید که خانواده‌های زوجین، از پس مخارج آن تالار گران قیمت بر نمی‌آمدند. یک هفته‌ی دیگر هم می‌گذرد. این‌بار پیامی با این مضمون دریافت می‌کنید که جشن عروسی، در منزل برگزار خواهد شد. به یاد گرانی‌ها می‌افتید و چیزی نمی‌گویید. در هفته‌ی سوم، پیامی با این مضمون دریافت می‌کنید که جشن عروسی لغو شد! و متوجه می‌شوید که خانواده‌ها از پس مخارج جشن خانگی هم بر نیامده و تنها به یک جشن خصوصی اکتفا می‌کنند.
روز عروسی فرامی‌رسد و شما متوجه می‌شوید که حتی جشن خصوصی هم برگزار نشده؛ عروس و داماد، بدون هیچ مراسمی راهی خانه‌شان شدند. عروس حتی نتوانسته طعم پوشیدن یک لباس عروسی را بچشد؛ و داماد نتوانسته حتی چند دوست را مهمان شام عروسی کند.
ما اینجا هستیم تا به عروس‌ها و دامادها کمک کنیم تا جشن ساده‌ای برپا کنند؛ تا بغضی را از گلویی بیرون کنیم و لبخندی بر لبی بنشانیم.

"(ضروری)" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .