preloader

کمک نقدی برای طرح امین

با توجه به این که آموزش و پرورش بزرگترین نهاد کشور است و با یکایک خانواده های ایران اسلامی در تعامل می باشد حضور مستمر روحانیون کارآزموده در مدارس از مهم ترین مطالبات فرهنگی است که از حوزه های علمیه وجود دارد. در سال های اخیر با هماهنگی بین مدیریت محترم حوزه و وزارت آموزش و پرورش، این مهم جامه ی عمل پوشید. اکنون شاهد آن هستیم که مدارس بسیاری در کشور با حضور روحانی مستغنی شده اند. یک دانش آموز وقتی از سال های آغازین تحصیل به صورت تنگاتنگ با یک مبلغ دینی در ارتباط باشد کمتر گرفتار شبهات دشمنان نظام و مذهب خواهد شد. همچنین می تواند مسائل و مشکلات روحی و خانوادگی خود را با یک «امین» مطرح کند و از او راهنمایی بخواهد.
از سویی با وجود این که این مبلغین، توقع خاصی نسبت به حق الزحمه ندارند اما هدیه ی حداقلی برای هزینه ی رفت و آمد ایشان باید در نظر گرفته شود. متأسفانه با وجود عطشی که در مدارس وجود دارد و اعلام آمادگی که توسط روحانیون جهادگر کارآزموده مشاهده می شود اما به جهت مشکلات مربوط به بودجه، خیل عظیمی از مدارس نسبت به این ظرفیت بزرگ، محروم شده‌اند.
درصددیم که با کمک های شما خیرین بزرگوار، تعداد زیادی از این «امین» ها را در دسترس دانش آموزان خصوصاً مدارس محروم قرار دهیم.

"(ضروری)" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .