preloader

مرکز تبلیغ اینترنتی حوزه

در دنیای کنونی ابزارهای نوین ارتباطی همچون «شبکه‏ های ماهواره‏ ای» و «بسترهای اینترنتی» مخالفان و معاندان مکتب پر فروغ اهل بیت علیهم السلام را بر آن داشته تا با استفاده از این ابزارها، با اندیشه های ناب اسلامی و ارزش های انقلاب اسلامی ایران تقابل کرده و زمینه های انحراف آحاد جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان را فراهم سازند.
مرکز مدیریت حوزه های علمیه بر اساس رسالت تبلیغی و فرهنگی خود نزدیک به دو دهه است که نگاهی نو به تبلیغ دین داشته و با استفاده از امکانات و ابزارهای نوین تبلیغی، قدمی مؤثر و پویا در این زمینه برداشته است. معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه با هدف توسعه و گسترش تبلیغ نوین، مرکز تبلیغ اینترنتی حوزه های علمیه را تأسیس نمود تا با رونق بخشی به تبلیغات دینی، پاسخگوی نیازهای جامعه امروز باشد.

در مرکز تبلیغ اینترنتی حوزه های علمیه طلاب فعال و کارآمد در گروه های تبلیغی زیر مشغول فعالیت هستند و تولیدات و آثار هنری و رسانه ای آنان از طریق پلتفرم های مختلف در دسترس عموم مردم قرار می گیرد:
1. کلام و عقاید
2. خانواده و سبک زندگی
3. سیاست و اجتماع
4. نقد محصولات رسانه ای
5. بازی های رایانه ای
6. تبلیغ دانش آموزی
در کنار کارگروه های علمی و محتوای فوق، بخش های تخصّصی چند رسانه ای نیز راه اندازی گردیده تا محتواهای تولیدی را در قالب های مختلف چند رسانه ای فرآوری نمایند و اثرگذاری فعالیت های تبلیغی طلاب و روحانیون را افزایش دهند.
این مرکز آمادگی دارد تا در مسیر تحقّق آمال و آرزوهای مؤمنان و دلسوزان عرصۀ فرهنگ و مذهب، قدم برداشته و با جذب کمک های مادی و معنوی اقشار مختلف مردم به ویژه خیّرین، گام های بلندی در زمینۀ ارتقاء سطح معرفت و دانش دینی مردم بردارد.

"(ضروری)" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .